Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo Alt Başlık Ekleme

Ellidört

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
1589619911021.png

Farklı bir kategoriye alt başlık eklemek istiyorum.

Yönetici paneline girip; Forumlar / Kategori ve forumlar sekmesine giriş yaptım. Alt başlık ekleyeceğim kategoriye başlığımı açıp kaydettim fakat forumda göremiyorum. Farklı bir yerden daha bir şeyler yapmam gerekiyor sanırım. Yardımcı olur musunuz?

Demek istediğinizi tam anlayamadım, mesela Kültür & Sanat kategorisi altındaki Netflix forumuna başlık mı eklemek istiyorsunuz? Biraz daha açarsanız yardımcı olabilirim

Bunu örnek olması açısından koydum.
Kültür & Sanat kategorisine "Netflix" başlığı nasıl eklenir? Merak ettiğim bu.

Bunu örnek olması açısından koydum.
Kültür & Sanat kategorisine "Netflix" başlığı nasıl eklenir? Merak ettiğim bu.
Anladım, onun için ilk önce alan ekle kısmından bir kategori oluşturmanız gerekli daha sonra ise tekrar alan ekle kısmına gelip bu sefer forum oluşturmanız ancak oluştururken "Ana alan" kısmından kategorinizi seçmeniz gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• 1589620683248.png
    1589620683248.png
    173.4 KB · Görüntüleme: 26
  • 1589620734946.png
    1589620734946.png
    12.3 KB · Görüntüleme: 26
Anladım, onun için ilk önce alan ekle kısmından bir kategori oluşturmanız gerekli daha sonra ise tekrar alan ekle kısmına gelip bu sefer forum oluşturmanız ancak oluştururken "Ana alan" kısmından kategorinizi seçmeniz gerekmektedir.

Onları da yaptım :) Bunun ana sayfamda gözükmesi için ne yapmam gerekiyor? Onu başaramadım bi türlü

1589620918352.png

Screenshot.png

istediğiniz örneğin şöyle birşeymi (duyurular yazısı örnektir değişebilir)

Görünüm ve diller->Tema özellikleri->Forum/kategori listeleri alanından Alt forumlar görünüm tarzı seçeneklerinden İlgili forum altında listele seçeneğini seçip kayıt edin. Tema özelliklerine geldiğinizde kullandığınız temanın seçili olduğuna dikkat ediniz.

Örnek resim:

altforum.jpg

Görünüm ve diller->Tema özellikleri->Forum/kategori listeleri alanından Alt forumlar görünüm tarzı seçeneklerinden İlgili forum altında listele seçeneğini seçip kayıt edin. Tema özelliklerine geldiğinizde kullandığınız temanın seçili olduğuna dikkat ediniz.

Örnek resim:

Ekli dosyayı görüntüle 11574
Demek ki varmış yolu.. :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.