Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo almalımıyım?

crylier

Aktif kullanıcı
Aktif Lisans
Kullanıcı
Büyük bir forum kurma derdim yok sadece firmamızın internet sitesinde forum olsun insanlar sorularını oradan sorsun istediğim için forum kurmak istiyorum. phpbb forum kurdum. onu çözmeye çalışıyorum. vBulletin lisansı alsam mı diye düşünüyorken buraya geldim. Bir tavsiye istiyorum. ücretli bir yazılıma ihtiyacım var mı? Bana tavsiyeniz ne olur ? Bu arada siteyi de kendim yapmaya çalışıyorum.

Eger forumdan çok bir beklenti yoksa ki ben öyle anladım o zaman free forumlar işinizi görecektir.

Ama maliyet açısından sıkıntım yok, işimi rahat yapayım derseniz o zaman da en doğru tercih XenForo.

teşekkür ederim. Kararsız kalmıştım. Kararım free den yana çok gelişecek bir forum olmayacağı için masraf etmeye gerek yok diye düşündüm. Phpbb den yana tercihimi kullandım. İnşallah hayırlısı olur.

sağolsunlar webmaster arkadaşların sayesinde forum sayfamız güzelleşti.. C crylier bence sende free den devam et ilerde lisanslıya geçersin bende geçiş yapacam biraz kendimi geliştireyim netr0n netr0n un yeni yaptığı tema çok dehşet bişey ilerde onu geçiş yapabilirim.

C crylier, forumculuk anlaminda beklentiniz yoksa
Mybb kurun gecin tonla eklenti mevcut ucretisiz olarak.
Sizi uzmez biz 2 yil kullandik.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.