Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? xenForo 2 Header'i nasıl transparan yapabilirim ?

kurabiyecanavari

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar sorum şu xenForo 2 kullanıyorum ve Header'i transparan yapmak istiyorum , nasıl yapabilirim ?

Nasıl yapılır ? xenForo 2 Header'i nasıl transparan yapabilirim ?

Admincp->Görünüm ve Diller->Tema Özellikleri-> Header ve navigasyon -> Header/logo satırı alanına gelerek aşağıdaki resimde gösterdiğim alana transparent yazıp kayıt edin.

headerlogosatiri.JPG
Admincp->Görünüm ve Diller->Tema Özellikleri-> Header ve navigasyon -> Header/logo satırı alanına gelerek aşağıdaki resimde gösterdiğim alana transparent yazıp kayıt edin.

headerlogosatiri.JPG

Çözüm
Hocam xenCraft - v1.0 temasına uyarladım dediğiniz ayarı fakat arkaplan orada gözükmedi header logo arkası beyaz renk oldu. netr0n netr0n

Son düzenleme:
p-body için eklediğiniz css kodlarını kaldırın extra.less alanına aşağıdaki kodları ekleyin.,

CSS:
.p-pageWrapper {
    background: url(styles/mctr/arkaplan.jpg) !important;
    background-attachment: fixed !important;
    background-size: cover !important;
}

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.