Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo 2 H1 Etiketi Sorunu

YavuzMZ

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Değerli dostlar, Xenforo alt yapılı forum sitemizdeki h1 etiketi çalışmıyor, ana sayfadakinden bahsediyorum, site başlığını h1 olarak tanıtıp bunu nereye eklememiz ana sayfa da h1 etiketi olduğunu gösterir? <h1> Blog başlığı </h1> diyelim ki bu şekilde hazırlanacak, burada Blog başlığını tanımlayacak ve bu kodun doğru olarak konulacağı yer Page_Container sayfası vb birçok konuda bilgiye ihtiyacım var. Xenforo da zaten hazırda bir h1 etiketi olduğunu biliyorum, örneğin XenForo Türkçe Destek, XenForo Eklenti ve Tema Topluluğu adresini SEO Analiz » SEO Hocası aracında tarattığımız zaman H1 ( XenForo Türkçe Destek, XenForo Eklenti ve Tema Topluluğu ) etiketinin çalıştığını görüyorum, ancak aynı taramada bizim sitedeki h1 gözükmüyor, acaba özel bir ayar mı yaptınız, araştırmalarımda bazı kişilerinde aynı sorunu yaşadığını gördüm. Yani tarama programlarını çok dikkate almak gerekmese de bu konuda bence dikkate değer bir şeyler var. Bilgisi olan arkadaşların yardımlarını rica ediyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.