Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

xenforo 2 e-posta onayından sonra yönetici onayına düşsün istiyorum.

Yigit13

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba üye olanlar ilk önce yönetici onayına düşüyor. Onay verdikten sonra e-posta onayı yapılmadan üye olunuyor. Üye olduktan hemen sonra e-posta onayı gitsin onaylandıktan sonra yönetici onayına düşsün istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Admin cp - Kurulumlar - Xf seçenekleri - Yeni kullanıcı kayit seçenekleri bölümünden Manuel Onayı Etkinleştir Butonunu Seçin ve kaydedin

evet öyle yapmıştım. Ama direk benim onayıma düşüyor ben onay verince de e-posta onayı yapılmadan onay veriliyor. Önce e-posta onayı yapsınlar sonra e-posta onayladıktan sonra yönetici onayına düşsün istiyorum. Umarım anlatabilmişimdir.

arkadaşımızın dediği gibi 2 seçeneğide işaretlemen gerekiyor hem eposta hem manuel onay

evet ama önce yönetici onayına düşüyor. Yönetici onayladıktan sonra üye olunabiliyor. Ben de ikisini işaretledim. ama yönetici onayına direk düştüğü için ony verince olmayan e-postayla üye olunabiliyor.

hayır dostum istersen deneyebilirsin ilk önce kayıt oluyorsun ve karşı tarafa mail gidyor maili onayladıktan sonra yönetici kaydınada düşüyor şahsen ben denedim ve böyle oldu :)

hayır dostum istersen deneyebilirsin ilk önce kayıt oluyorsun ve karşı tarafa mail gidyor maili onayladıktan sonra yönetici kaydınada düşüyor şahsen ben denedim ve böyle oldu :)

Aynen arkadaşın anlattığı yöntemi deneyebilirsiniz

aynen dediğiniz gibi denediğim ve yine de olmadığı için yazdım. evet fake bir e postayla deneyebilir misiniz? e-posta onayına gidiyor mu yoksa yönetici onayına mı düşüyor direk?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.