Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo 2 Demo Portal'a Nasıl Konu Ekleyebilirim ?

blackcemre

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Xenforo 2 Demo Portal'a Nasıl Konu Ekleyebilirim ?
Ayarları ne tarafta

Son düzenleme:
mkucuksari mkucuksari verdiğiniz link eklentiyi yapmayı anlatıyor ben eklentiyi indirdim sadece seçtiğim kategorideki konuları nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum.Sadece yeni eklediğim konular gözüküyor onun için ne yapabilirim lütfen yardımcı olur musunuz?

mkucuksari mkucuksari verdiğiniz link eklentiyi yapmayı anlatıyor ben eklentiyi indirdim sadece seçtiğim kategorideki konuları nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum.Sadece yeni eklediğim konular gözüküyor onun için ne yapabilirim lütfen yardımcı olur musunuz?
Demo için yayınlanan bu portalı kullanan görmedim ve kendim de hiç denemedim. O yüzden kusura bakma yardımcı olamıyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.