Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü xenforo 2.2 Tema değişikliği

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

hcank123

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Selam saygıdeğer büyüklerim ve küçüklerim,
Şuan ki mevcut temamı kaldırıp yeni temaya geçmek istiyorum fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum. Mevcut konular, üyeler vesaire sıfırlanacak mı ? bunları save alabiliyor muyuz anlatımını bulamadım ne yazık ki.. konu veya video varsa nasıl yapılacağına dair atabilir misiniz ?

Tema hiç bir veri kaybı yapmaz ... anladığım kadarıyla sıfırsın bu konuda anlatsamda admin cp/görünüm ve diller/temalarım gibi yolu göstersemde ne diyor bu diyeceksin muhtemelen :D Yetkili birisinin girişlerini alıp yapması daha doğru sonrasında buradaki bilgilerle bilgilendirme yaparız çözersin...

Ben yine ufaktan tiyo vereyim...

Sitene yeni tema yüklemek istiyorsan admin panele giriyorsun görünüm ve Diller alanından temalarımı seçiyorsun.. orada tema oluştur tema yükle var .. yada anlatmaya gerek yok :D şu linkten bak istersen..

Eski bir konu ama sana fikir verecektik kafan karıştıkca yaz sor öyle başlayalım herkes yoruma düşer yardım eder..

Tema hiç bir veri kaybı yapmaz ... anladığım kadarıyla sıfırsın bu konuda anlatsamda admin cp/görünüm ve diller/temalarım gibi yolu göstersemde ne diyor bu diyeceksin muhtemelen :D Yetkili birisinin girişlerini alıp yapması daha doğru sonrasında buradaki bilgilerle bilgilendirme yaparız çözersin...

Ben yine ufaktan tiyo vereyim...

Sitene yeni tema yüklemek istiyorsan admin panele giriyorsun görünüm ve Diller alanından temalarımı seçiyorsun.. orada tema oluştur tema yükle var .. yada anlatmaya gerek yok :D şu linkten bak istersen..

Eski bir konu ama sana fikir verecektik kafan karıştıkca yaz sor öyle başlayalım herkes yoruma düşer yardım eder..
Temadan kastım kullanmam gereken şey bu,
1644946692711.png

içerisi de bu şekilde,
1644946712739.png

Çok teşekkür ederim, sayenizde hallettim. Sırada diğer yapamadığım şeyler var konu açsam iyi olur sanırım ?
o temayı biraz biliyorum.. upload içindeki dosyalarda ilk çıkan tema ismi varsa o tema isminin içindeki dosyaları aç.. öyle at yoksa logo ve ikonlar görünmez.. bazıları upload dosyası yazıp herkesin yüklemeyi bildiğini sanıyor dosya içinde dosya açıp koyuyorlar .. kuramasında bizi çağırsın diye tema satıcıları kendisi kurmuyorsa kullanıcıya öyle bir zahmet sunuyorlar malesef.. Aç aç doğru konu başlığı açıp ne istediğini tam sorabilirsen burada herkes yardım edecektir..

o temayı biraz biliyorum.. upload içindeki dosyalarda ilk çıkan tema ismi varsa o tema isminin içindeki dosyaları aç.. öyle at yoksa logo ve ikonlar görünmez.. bazıları upload dosyası yazıp herkesin yüklemeyi bildiğini sanıyor dosya içinde dosya açıp koyuyorlar .. kuramasında bizi çağırsın diye tema satıcıları kendisi kurmuyorsa kullanıcıya öyle bir zahmet sunuyorlar malesef.. Aç aç doğru konu başlığı açıp ne istediğini tam sorabilirsen burada herkes yardım edecektir..
kurulumu yaptım herhangi bir sıkıntı yok, fakat rank sistemini çözemiyorum. daha öncede konu açtım özelden iletişime geçtiğim kişilerde oldu ama maalesef kayıt olana istediğim rankın afişini atayamıyorum

Eski temada kullandığım bazı eklentiler ise maalesef çalışmamaya başladı

kurulumu yaptım herhangi bir sıkıntı yok, fakat rank sistemini çözemiyorum. daha öncede konu açtım özelden iletişime geçtiğim kişilerde oldu ama maalesef kayıt olana istediğim rankın afişini atayamıyorum

Eski temada kullandığım bazı eklentiler ise maalesef çalışmamaya başladı
Rank sistemini çözemiyorum derken burda 10'a yakın rank sistemiyle alakalı konular var .. Ben afiş yada css rank kullanmıyorum eski vbulletin mantığı png kullandığım'dan kod gerekteren rank sistemiyle hiç uğraşmadım...
İstediğin kişiye isteğin rankı veremiyorsan terfi sistemini tetikleyen bir eklenti vardır buda brivum temalarda bazen çalışmaz.. Ama genelde rank atarken birisine aslında grup atamış oluyorsun.. Yani en basit örneğini şöyle söylüyim... Üye üzerine gel düzenle de kullanıcı gurubunu Tik'leyerek değil sekme olarak değiştir oradan e tabi görünüm alanında girilmiş belirli sayılar yoksa öncelikli grup yoksa.. Rankın veya grubun atanmaması gibi bir lüksü yok... Galiba senin olay sitenin ufak defek ayarları optimize ile ilgili.. Çözersin basit şeyler.. Burada üyeler arası şifre alışverişi olmadığı için net şöyle yaparım ederim diyemiyorum.. Anlatımımda pek iyi değildir.. Ama her sorun için ayrı başlık veya aratma yaparsan mevcut konular içinde'de soru sorabilir cevap alabilirsin..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.