Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo 2.1.4 Kategori Oluşturamıyorum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Momentum

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar arkadaşlar, başlıkta belirttiğim versionu kullanıyorum ama kategori oluşturamıyorum daha doğrusu oluşturuyorum ama bunu kategori olarak değil normal konu başlığı gibi gösteriyor. Yardım ve desteklerinizden dolayı şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar, muhakkak yanlış bir işlem yapıyorsunuz.

Forumlar -> Kategori ve forum listesi alanına gelin.

Yukarı sağ köşede alan ekle butonunu göreceksiniz. Alan ekle diyerek karşımıza çıkan seçim kutusundan alan türünü seçmemiz gerekir.

Şayet kategori oluşturacaksak Kategori türünü seçmemiz gerekiyor.

Oluşturmuş olduğumuz Kategoriye daha sonradan alan ekle diyerek Forum Oluşturmamız gerekmektedir. Bu sıralama ile devam ederseniz sorunsuz kategorilerinizi ve forumlarınızı oluşturabilirsiniz.

Yukarı sağ köşede alan ekle butonunu göreceksiniz. Alan ekle diyerek karşımıza çıkan seçim kutusundan alan türünü seçmemiz gerekir.

Oluşturmuş olduğumuz Kategoriye daha sonradan alan ekle diyerek Forum Oluşturmamız gerekmektedir. Bu sıralama ile devam ederseniz sorunsuz kategorilerinizi ve forumlarınızı oluşturabilirsiniz.

Kategori ve forum ekledik. Forumlara alt forum nasil eklicez.. Url ekle kismini nasil yapicaz.?

Hocam çok teşekkür ediyorum sorunu anlattığınız şekilde çözdüm.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.