Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel xenfore header küçültme

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

CraftRosi16

Kullanıcı
Kullanıcı
merhaba siteme girip bakarmısınız üst kısımda gri olan yerde mesajlar bildiimler ara ana sayfa forumlar v.b yeazan kısım o gri kasam varya o çok büyük onu nerden küçültebilirim

Anlaşılan o ki, her açtığınız konuya şu Mesajı yazmak zorunda kalacağız...

Profilinize Web sitesi adresinizi girin ki her sefer sorup durmayalım. Bir de bir zahmet resimle ne istediğinizi net olarak ortaya koyun ki tahminle iş yapmayalım ki ben artık sorularınıza uzun bir süre cevap vermeyi düşünmüyorum, bu ne ya.

Anlaşılan o ki, her açtığınız konuya şu Mesajı yazmak zorunda kalacağız...

Profilinize Web sitesi adresinizi girin ki her sefer sorup durmayalım. Bir de bir zahmet resimle ne istediğinizi net olarak ortaya koyun ki tahminle iş yapmayalım ki ben artık sorularınıza uzun bir süre cevap vermeyi düşünmüyorum, bu ne ya.
abi sitemin linki: papyonder.com
kısım: Screenshot

şu kısımı küçültebilirmiyim birde o gri ya arkaplan resmi oraya resim ekliyebilirmiyim?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.