Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Wrapper Bozuldu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

KimkiO

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba, forum.miacraft.network adlı forumumla alakalı çeşitli özellikleri değiştiriyordum. Normalde kategoriler ve konular arasında wrapper aktif ancak bir hata sonucu gözükmüyorlar. Acaba sorun neden kaynaklanmakta?

Sorunu resim destekli paylaşırsan daha kolay yardım alabilirsin.

Sorunu resim destekli paylaşırsan daha kolay yardım alabilirsin.
UI.X Temasının sağlamış olduğu şöyle bir özellik var:
screenshot_102.png

screenshot_101.png

Resimde görünen kategoriler-sidebar arasını kaplayan bir alt sayfa vardı. (Yani daha sade hale getiriyordu görünümü, sadece genel sayfanın kenarından 1-2 cm arkaplan gözükmekteydi.) Şablonlarla ve çeşitli ayarlarla oynamadan önce sorunsuz çalışıyordu ancak şuan aktif olmasına rağmen çalışmıyor. Şablonları geri aldım ancak sorun hala devam etmekte.

Umarım anlatabilmişimdir, bazı terimleri bilmediğimden nasıl ifade edebileceğimi pek bilmiyorum.​

Uİ.X altına yeni bir child tema yaratın. Default özellikleri ile sıfır bir tema elde edersin ve özellikle bu kısım bu yeni alt TEMA’da çalışıyor mu bir kontrol et.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.