Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Widget ekleme sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Linux

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, widget ekleme ile ilgili sorun yaşıyorum.

Widget`i ekliyorum lakin sadece Default temaya ekliyor, kullandığım temaya eklenmiyor.
Neden olur acaba ?

Çözüldü Widget ekleme sorunu

Teşekkür ediyorum hocam, sayenizde çözdüm.

Widget eklediğim zaman normal temaya da ekliyor ama içerisi boş geliyormuş.
Bende default temaya gelen widget kodunu alarak mevcut temamım widget`inin içine ekledim sorun çözüldü.
Temanızı incelemeden bir şey söylemek mümkün değil. Yinede genel kontrol olması açısından temanızın şablon arama kısmına widget yazıp çıkan sonuçların ekran görüntüsünü atar mısınız?

Bende default temaya gelen widget kodunu alarak mevcut temamım widget`inin içine ekledim sorun çözüldü.

Çözüm

Doğrudur, muhtemelen temanızda ki widget şablonlarıyla oynanmış sorun çözüldüyse güle güle kullanın :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.