Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? WEBM Banner Sorunu

derinlerde44

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Forum sitemde webm banner ekliyorum herhangi bir sorun yok fakat yeni konu açma bölümünde her sekmeye tıklandığında yeniliyor sekmeyi normal bannerde bu tarz bir sorun yok sadece webm olarak eklediğimde bu sorun mevcut yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler netr0n netr0n eTiKeT™ eTiKeT™

Nasıl yapılır ? WEBM Banner Sorunu

Banner kodlarındaki loop kodundan kaynaklı yeniliyormus birkaç javascript koduyla sorun çözüldü

Not: (bu durum sadece Üst breadcrumb: Üstünde banner eklenirken yaşanıyor diğer banner alanlarında sorun yok)
Ben tam olarak olayı anlamadım, banner nereye ekliyorsunuz, konu içindeki sekmelerde kasıt nedir :S Mümkün ise bir kaç ekran alıntısı yardımcı olacaktır bize.

Ben tam olarak olayı anlamadım, banner nereye ekliyorsunuz, konu içindeki sekmelerde kasıt nedir :S Mümkün ise bir kaç ekran alıntısı yardımcı olacaktır bize.
hocam Üst breadcrumb: Üstünde banner ekliyorum webm uzantısında herhangi bir kategoride yeni konu aç dediğimde sorun yok ama mesela farklı bir sekmeye tıklayıp tekrar kendi forum sitemdeki sekmeye geldiğimde sayfayı yeniliyor

Tam olarak anlayamadım için bir çözüm, fikir sunamıyorum ne yazık ki.

Banner kodlarındaki loop kodundan kaynaklı yeniliyormus birkaç javascript koduyla sorun çözüldü

Not: (bu durum sadece Üst breadcrumb: Üstünde banner eklenirken yaşanıyor diğer banner alanlarında sorun yok)

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.