Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? WATEMARK Filigran Ayırma

MTS GAMERS COMMUNİTY

Sabit kullanıcı
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba iyi günler Forum Adresimizde Sadece Tasarım Bölümünde Filigran Olmasını İstiyor Diğer Kategorilere Etki Etmesini İstemiyoruz Nasıl Ayarlıyabiliriz.

Merhabalar MTS GAMERS COMMUNİTY MTS GAMERS COMMUNİTY Watermark eklentisinin XF seçenekleri alanında yer alan seçeneklerine girdiğinizde en alt alanında
işlem yapılacak forumlar seçimini hangi bölümde kullanmak istiyorsanız o bölüm olarak seçmeniz yeterlidir.

1710892599424.png

Kullanıcı gruplarından izin vermelisiniz, filigran görebilir olarak. Sonrasında yeni bir resim yükleyerek kontrol ediniz.

Kullanıcı gruplarından izin vermelisiniz, filigran görebilir olarak. Sonrasında yeni bir resim yükleyerek kontrol ediniz.
Hepsi aktif ama demek istediğim sadece 1 kategori ve altındaki forumlara filigranı uygulamak istiyorum , kategori ve forum izinlerinede baktım böyle bi seçenek yok , kullanıcı ayarlarına girdim filigran aktif

Son düzenleme:
Görmesini istediğiniz kullanıcı grubuna şu izini ermelisiniz.

filiran görebilir mi.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.