Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

w*r*z den temize

Xf_MuSer

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba w*r*z xf kullanıyorum temiz sürüme nasıl geçe bilirim lisansı alınca sorun ortadan çözülüyor mu 2. el alsam olur mu ?

sıfır 160 dolar anlık kur ile 924 tl ye geliyor​

merhaba ***** xf kullanıyorum temiz sürüme nasıl geçe bilirim lisansı alınca sorun ortadan çözülüyor mu 2. el alsam olur mu ?

sıfır 160 dolar anlık kur ile 924 tl ye geliyor​

bence fiyatının düşmesini bekleyin nerdeyse 1000 tl ye yakın

FBEKER FBEKER Uzun zamandır bakıyorum da, mesaj kasmak için yazıyorsunuz. Amacınız mesaj sayısı değil, yardım etmek olsun.

X Xf_MuSer Öncelikle eğer ikinci el alacaksanız kesinlikle faturası olmadan almayın, lisansı devredemezsiniz. İkinci olarak da eğer yine ikinci el ise lisans alımının üstünden 120 gün geçip geçmediğini kontrol edin. 120 günü geçmeden adınıza devretseler bile XenForo yetkilileri talebi doğrultusunda lisansı eski sahibine geri devredebilirler.
Elinize bir lisans geçtikten sonra Customer Login | XenForo linkinden kendi XenForo sürümünüz ile aynı sürüm dosyaları indirip aşağıdaki rehberi uygulayın.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.