Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

üyelik isimlerinin reginin değişmesi

aga_0074

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
vdegerli ustalarım birde yönetici kişinin diğer üyelerden üyelik isminin renginin farklı olmasını istiyrum...örneğin admin rengi kırmızı ama ben adminlik verdğim kişilerin üyelik isim rengi hep mavi renkte sanki sıradan uye gibi görünüyor üye ismi...bunuda yazarsanız çok mutlu olurum...şimdiden çok teşekkür ederim...

Adsız.jpg bakın burda admin rengi kırmızı ama üyelik ismi mavi duruyor bunu da nasıl kırmızı yapabilirim...

birde değerli ustalarım bu kullanıcı adı css lerine color - font yapılıyor ama o yazıyı kalın olarak yazmamız için yazının kalın arial black nasıl yaparız..renk işini hallettim birtek font yazısını nasıl kalınlaştırırım eğer yardımcı olursanız sevinirim...

birde değerli ustalarım bu kullanıcı adı css lerine color - font yapılıyor ama o yazıyı kalın olarak yazmamız için yazının kalın arial black nasıl yaparız..renk işini hallettim birtek font yazısını nasıl kalınlaştırırım eğer yardımcı olursanız sevinirim...
değerli ustalarım bilen yorum yaparsa çok memnun olacağım..rica etsem...

Merhaba,

Kullanıcı adını classın içerisine aşağıda font-weight: parametrelerini eklemeniz yeticektir.

Kod:
font-weight: 900; veya  font-weight: bold;

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.