Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Üyeler içinHtml ile Tema Değiştirme.

ibrahimykr

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Sitenizin temasına el sürmeden bazı yerlerini html ile üyeleriniz değiştirsin ister misiniz?
Üyeleriniz seçtiği renk ile kendi renkli temalarını belirleyecekler
Yapmanız gereken adımlar;
Admin paneline Giriyoruz;
Ardından İletişim Yolu>Uyarılar>Uyarı ekle
Başlık: Tema Seçici
Mesaj ; Kodlar - 3966e27f
Bu sitedeki html kodu mesajlar bölümüne ekleyin.
Resim ekle : resim yok
Görünüm Tarzı : Birincil
Görünürlük : Asla gizleme
Uyarı Tarzı : Blok (burası kesin böyle olmalı)
Seçenekler : uyarı kapatılmasın
Ekran görüntüleri: 7215

Dostum harika olur, "ben test etmiştim, sitenin çoğu kısmını değiştiriyor."
Normalde bu işlemler için tema ayarı gerekiyor..
Bunu daha genel yapmak lazım.Bildiğin üzere xenforoda renk değerleri var.@xf-pageBg gibi onları direk alma gibi bir şansım olursa dark tema için ayrı tema yapmama gerek kalmaz.

Bunu daha genel yapmak lazım.Bildiğin üzere xenforoda renk değerleri var.@xf-pageBg gibi onları direk alma gibi bir şansım olursa dark tema için ayrı tema yapmama gerek kalmaz.
Bu geliştirilse mini bir proje olur diye tahmin ediyorum, hatta bir çok temaya entegre edilir.. konuyu takibe aldım, senden güzel haberler bekliyor olacağım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.