Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü uyarı ayarlarım çalışmıyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

bozkurt

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba,

uyarı yönetici ayarlarından yeni uyarı ayarlıyorum ve etkin ediyorum fakat ana sayfada gösterimini sağlayamıyorum. buna sebep olan nedir ? neden uyarılar aktif olmuyor acaba.

Eğer ayarlarınızı doğruluğuna eminseniz, örnek ilgili kullanıcı grubu, ilgili şartlar v.s o zaman geriye bir tek tema ile alakalı sorunlar kalıyor diye bilirim size.
Tavisyem default temanızda buna bakın ve halen yok ise yine uyarı ayarlarınıza göz atın derim.

Eğer ayarlarınızı doğruluğuna eminseniz, örnek ilgili kullanıcı grubu, ilgili şartlar v.s o zaman geriye bir tek tema ile alakalı sorunlar kalıyor diye bilirim size.
Tavisyem default temanızda buna bakın ve halen yok ise yine uyarı ayarlarınıza göz atın derim.

ayarları kontrol ettim. ve eksik birşey yapmadığımı düşünüyorum. default tema kullanıyorum zaten. ve uyarı yöneticisini aktif edemiyorum. görünmüyor temada.

ayarları kontrol ettim. ve eksik birşey yapmadığımı düşünüyorum. default tema kullanıyorum zaten. ve uyarı yöneticisini aktif edemiyorum. görünmüyor temada.
uyarı alanı dediğin yer iletişim ayarları duyurular bölümü dimi bir yanlışın yok.. blok halinde görüntüle sabitle açılır kapanır yap tarzında ayarları var..

en başta sırasını yazayım size..

iletişim yolları
uyarı yöneticisi
Uyarı sitemi etkin tik' işaretle
Uyarı ekle seç

Resim yok

görünüm tarzı dilediğini seç ben css kullanıyorum
görünürlülük asla gizleme yap
uyarı türünü blok yap ( bi dene )
seçenekler uyarı etkin tik işaretle
görüntülenme sırasını her ihtimale karşı sen bi 100 gir

sonra kaydet de ... çıkması lazım default ayar sayılır bunlar en yakını

DM ile acp giriş atarsanız bir göz atarım, ek olarak uyarı derken doğru şeyi anladım mı acaba, neyi kast ediyorsunuz ?

uyarı alanı dediğin yer iletişim ayarları duyurular bölümü dimi bir yanlışın yok.. blok halinde görüntüle sabitle açılır kapanır yap tarzında ayarları var..

en başta sırasını yazayım size..

iletişim yolları
uyarı yöneticisi
Uyarı sitemi etkin tik' işaretle
Uyarı ekle seç

Resim yok

görünüm tarzı dilediğini seç ben css kullanıyorum
görünürlülük asla gizleme yap
uyarı türünü blok yap ( bi dene )
seçenekler uyarı etkin tik işaretle
görüntülenme sırasını her ihtimale karşı sen bi 100 gir

sonra kaydet de ... çıkması lazım default ayar sayılır bunlar en yakını

evet aynı konudan bahsediyoruz. ve maalesef aktif olmuyor. vakit ayırdığın için teşekkür ederim.

DM ile acp giriş atarsanız bir göz atarım, ek olarak uyarı derken doğru şeyi anladım mı acaba, neyi kast ediyorsunuz ?

DM den bilgileri atıyorum. teşekkür ederim.

Orayıda etkin yapmıştım yinede olmamıştı. Ki şuan da aktif olmuyor. Yani orayı etkin yaptıktan sonra da aktif değil uyarılar.

Siz herhangi bir test uyarısı açıp, Tüm kullanıcıların girmesini sağlayacak şekilde ana sayfada gösterebilirmisiniz. Sabit uyarı olarak.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.