Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü URL Problemi

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ilkbitcoin

Aktif kullanıcı
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://3dfrm.com/
Bugün şöyle bir durum farkettim. Şimdi tarayıcıda forum sitem açık resimde görüldüğü gibi ve kullanıcı girişi aktif ve url yapısı şu şekilde 3D Yazıcı - Türkiye'nin En Büyük 3D Yazıcı Destek Forumu

Screenshot_34.png

Şimdi burası böyle iken yeni sekme açıp 3dfrm.com yazıp giriş yapıyorum ve url yapısı değişiyor giriş yapılan kullanıcı gözükmeyip yeni giriş yapmamız istiyor. url yapısı bu şekilde 3D Yazıcı - Türkiye'nin En Büyük 3D Yazıcı Destek Forumu

Screenshot_35.png

şimdi aynı tarayıcıda iken url değişinde forumda kullanıcı girişide görünüyor veya görünmüyor. Böyle bir durum ilk kez yaşadım site işlerinde belkide tecrübe elde etmemiş olabilir. Bu durum normal mi yoksa anormal bir durum mu. Problem nedir acaba :) yani çok değişik geldi. Kullandığım tarayıcı Google Chrome. Yandex denedim aynı durum.

Çözüldü URL Problemi

Merhabalar ilkbitcoin ilkbitcoin

Xenforo seçenekleri > Temel Seçenekler alanından aşağıdaki alanı seçiniz ve kaydediniz.

Url'lerde www ve www olmadan kullanım devre dışı birakir hangisini seçmişseniz.
sitenizi o url yapısında kullanmaya imkan tanır.

1710298656458.png

Xenforo seçenekleri > Temel Seçenekler alanından aşağıdaki alanı seçiniz ve kaydediniz.

1710298656458.png

Çözüm

Ekli dosyayı görüntüle 25712
teşekkür ederim hocam eksik olmayın. Mevcut içeriğe girmiş iken hali hazırda aşağıdaki görselde Ana sayfa rotası bende bu şekilde otomatik forums yazmakta. Bu bu şekilde mi yoksa boş mu kalması gerekir. Bir konuda Etiket hocam verdiği ayarlarda boş olarak görmüştüm ama emin olamadım. Normalde domain sadece forum kurulu başka bir içerik yok. Bu konuda da aydınlatırsanız memnun olurum.

Screenshot_36.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.