Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Url bölümünde /forums yazısının gözükmemesi

kuzubey

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar ben yeni bir forum kurdum ve Portal eklentisini ekledim ana sayfanın bu portal sayfası olmasını istiyorum fakat sorun şu ki siteadı.com/home yazınca portal sayfasına gidiyor ancak siteadı.com diye siteye girildiğinde forums kısmına yönlendiriyor ve url kısmında sideadı.com/forums şeklinde gözükmüyor. Aslında yapmak istediğim şey şu siteadı.com diye girildiğinde portal sayfasına yani siteadı.com/home 'ye yönlendirsin forumlar kısmına tıklandığında siteadı.com/forums kısmına yönlendirerek forumları göstersin.

Hangi portal eklentisini kullanıyorsunuz [8WR] XenPorta eklentisini mi?

Admincp -> Kurulumlar -> XF Seçenekleri -> Temel seçenekler alanına gelin.

Ana sayfa rotası: ewr-porta/

Kök breadcrumb: Home

Hocam bu şekilde yaptım fakat siteadı.com diye girildiğinde forumlar kısmına yönlendiriyor

aynı sorunu bende yaşıyorum. sorunun cevabını yazsaydınız bari. sitemde portal yüklü dışardan ana sayfaya girdiğimde forum açılıyor. uzantı www.xxx.com olarak.

ben direkt portala girmesini istiyorum.

ikinci sorum ayrıca portalın uzantısı var mesala ben xxx.com/anasayfa - yaptım ama bu anasayfa yazısınıda kaldırmak istiyorum olabiliyormu böyle bişey.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.