Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Ultimate Content Display 1.0.7 eklentisi hatası

icon22

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
eklentihata4.png
Merhabalar, Ultimate Content Display eklentisi tuhaf bir hata ile karşılaşıyorum. Resimli bölmelere tıklayınca konuya gidiyor. Lakin tarayıcıdan geri okuna basınca X işareti veriyor. bunun içinde bir resim yüklüyorum. Neden kaynaklandığı ile bir bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
xxxxx138.png

bir mod engelliyor ama hangisi php sürümlerini de değiştirdim. 7.1 7.2 7.3 7.4 olarak ama sorunun çözümü olmadı.

Düzeltiyorum. Cache silmediğim için yanıldım. İki tema da çalışmıyor. Yani özel temayla bir ilgisi yok. sorunun çözümü için araştırıyorum. ama bir sonuç elde edemiyorum.

Sorunu buldum. sizinle paylaşayım belki yardımım olur.
İlk başta ne addonsda ne temada sorun yok.
Sorun PHP sürümü 5.56 da çalışıyor. PHP 7 üzeri bu addons bloke oluyor. PHP 5.56 da olmayıp 7.0 ve üzeri olan modül nedir. bana bu lazım en azından bunu buldum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.