Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ticaret Ücreti karşılığında bazı düzenlemeler yaptırmak istiyorum (açıklama konu içerisinde)

World Hit Music

Yeni kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Öncelikle herkese iyi forumlar Merhabalar.

Müzik paylaşım sitem var,uzun zamandır ihmal etmiştim ancak geri dönüş yaparak aktif hale getirmek için tekrar başlama kararı verdim ve bu iş için olması gereken bazı ön dinleme eklentileri var (yada kod yazılması gerekiyor) onlarda aşağıdakiler gibidir ,site yöneticileri tarafından referans la bu işlerimizi yapabilecek arkadaş varmıdır?

1-Beatport ön dinleme eklentisi
2-Junodownload ön dinleme eklentisi
3-Traxsource ön dinleme eklentisi
4-Tiktok ön dinleme eklentisi
5-Sohbet bölümünde sohbet yazışmalarının haricinde,son paylaşılan konuların da sohbet odası içerisinde yazışmaların akışında görünmesi.
6-Web sitenin link sağlığı ve Bazı sunucu hataları günlüğe kaydedildi. Bu hataları gözden geçirmelisiniz. uyarısı görüyorum bununların giderilmesi.
7-Üyelerin profil fotograflarının boyutunun yükseltilmesi, ( üyelerin fotoları küçük görünüyor)
8-Web sitemizin sosyal hesaplarının web sitemizden tıklayıp takip edilebilmesi için bağlantı yolu eklenmesi.
9-Siteye uygun bir logo yapılması Logonun ortalanması.

Bu kadar istek,düzeltme değil sıfır dan site kurmak kadar vakit kıymeti ve emeği alacağının farkındayım,ancak isteklerim bunlarla sınırlı kalacak ve olmasını istediğimiz özelliklerdir bu sebeple geniş ve açıklayıcı olmak istedim.

Sitemin kurulmasında büyük emeği olan LaDezs LaDezs ustama da ayrıca selamlarımı iletiyorum

Herkese iyi forumlar saygılar sevgiler.

Selamlar,
1 ila 4. maddelerindeki eklentiler hakkında bilgim bulunmamakla birlikte geriye kalan 5 ve 9 arasındaki tüm maddelerde yardımcı olabilirim.
Ücretlendirme konusunda anlaşma sağlanırsa güvenli ticaret olması adına bionluk üzerinden hizmet sağlayabilirim.

Eğer ilgilenirseniz DM üzerinden dönüş yapabilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.