Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Türkçe karakterden sonra dosya sağlık kontrolü hatası

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ibocum

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.sinavrehberi.net/
Merhabalar, ö,ü gibi karakterlerde url yapımda sorun vardı. UTF8.php dosyası ile düzelttim eTiKeT™ eTiKeT™ hocama teşekkür ediyorum. Fakat ondan sonra panelim de dosya sağlık kontrolü böyle bir hata verdi;

sorun.png

Bunları ben düzenledim fakat bunu panelden temizleyemiyorum :) Panelde gördüğüm zaman negatif bir enerjisi oluyor. Panelden bunları nasıl silebilirim?Yardımlarınızı bekliyorum :)

Eğer forum Türkçe ise bunun dışında kullanacağın bir yapı yok ;)

Eğer forum Türkçe ise bunun dışında kullanacağın bir yapı yok ;)
Hocam arama yaptım ama bulamadım ben bir dosyayı değiştirdim doğal olarak bu hata çıktı daha önce bana link vermiştiniz ama yer imi olarak eklemeyi unutmuşum bir siteye giriyorduk hash alıyorduk sonra bulunan hash ile değiştiriyorduk falan. Acaba konu linkini size zahmet tekrar atabilir misiniz?

Hocam arama yaptım ama bulamadım ben bir dosyayı değiştirdim doğal olarak bu hata çıktı daha önce bana link vermiştiniz ama yer imi olarak eklemeyi unutmuşum bir siteye giriyorduk hash alıyorduk sonra bulunan hash ile değiştiriyorduk falan. Acaba konu linkini size zahmet tekrar atabilir misiniz?
Eklenti bu: XenForo 2.0 - XF2 URL Türkçe karakter sorun giderici - Custom URL Romanization
Hata veriyorsa bu dosyayı sil: /src/addons/XF/hashes.json tekrardan sağlık kontrolü yap.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.