Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Türkçe Eklenti Kurmama Rağmen Bazı Yerler Türkceleşmemiş Ve Değiştirmek İstedigim Yerler var

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Emrebey

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://darkscripting
Türkçe Eklenti Kurmama Rağmen Bazı Yerler Türkceleşmemiş Ve Değiştirmek İstedigim Yerler var Style By ThemeHouse Xenforo 2 Türkçe eTiKeT 2019 Yazan Yeri Değiştirmek İstiyorum
1682961954047.png

Çözüldü Türkçe Eklenti Kurmama Rağmen Bazı Yerler Türkceleşmemiş Ve Değiştirmek İstedigim Yerler var

Merhabalar, About Us kısmını şöyle değiştire ve ya kaldıra bilirsiniz, Görünüm ve diller -> Tema özellikleri -> Footer, kısmına gelip başlığı ve içeriği kendinize göre ayarlayın.
Copyright kaldırmak için bir kod var ama,

Kullanım yükümlükleri;
  • Çevirinin footer alanında xenforo.gen.tr bilgi metni ve linki bulunmaktadır. Bu link değiştirilemez kaldırılamaz!
  • Bu yama sadece XENFORO 2 için kullanılabilir!
  • Türkçe çeviri tamamen benim tarafımdan yapılmıştır.
  • izinsiz kaynak belirtmek zorunluluğu ile dağıtılabilir!
  • İçeriğinde gizlenmiş,kullanıcılar tarafında görülebilir reklam v.s içermemektedir.
  • Bilgi ve destek amaçlı sadece yöneticinin görebileceği,admincp alanına yardım amaçlı bazı...
Style By ThemeHouse Xenforo 2 Türkçe eTiKeT 2019 Bunlar copyright orjinal XenForo olmadan kaldıramazsınız kaldırabilirsiniz ama bu illegale kaçar

Merhabalar, About Us kısmını şöyle değiştire ve ya kaldıra bilirsiniz, Görünüm ve diller -> Tema özellikleri -> Footer, kısmına gelip başlığı ve içeriği kendinize göre ayarlayın.
Copyright kaldırmak için bir kod var ama,

Kullanım yükümlükleri;
  • Çevirinin footer alanında xenforo.gen.tr bilgi metni ve linki bulunmaktadır. Bu link değiştirilemez kaldırılamaz!
  • Bu yama sadece XENFORO 2 için kullanılabilir!
  • Türkçe çeviri tamamen benim tarafımdan yapılmıştır.
  • izinsiz kaynak belirtmek zorunluluğu ile dağıtılabilir!
  • İçeriğinde gizlenmiş,kullanıcılar tarafında görülebilir reklam v.s içermemektedir.
  • Bilgi ve destek amaçlı sadece yöneticinin görebileceği,admincp alanına yardım amaçlı bazı makalelerin linkleri eklenmiştir.
  • Bu Türkçe çeviri izinsiz değiştirilemez,düzenlenemez.
İyi Forumlar.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.