Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Tema vb hataları var mı?

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

RON

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Sitede hatalar gözüküyor mu? Bazı bölümlerde hatalar gözüküyor. ( Konu içinde cevap yazma alanı gözükmeyebiliyor ara sıra, sizce tema değiştirilmeli mi?)
Neler yapılmalı toplamak için.

h
Sitede hatalar gözüküyor mu? Bazı bölümlerde hatalar gözüküyor. ( Konu içinde cevap yazma alanı gözükmeyebiliyor ara sıra, sizce tema değiştirilmeli mi?)
Neler yapılmalı toplamak için.
hocam cloudflare waf'lar ile ilgili bir sorun forumda bazı şeylerin çalışmasını tetikliyor anladığım kadarıyla bende aynı sorunu yaşamıştım sonra çok kolay şekilde düzeltmiştim events kısmında block'a alınan veya işleme izin verilmeyen wafları bulup waf içeriklerini ona göre düzeltin sorun düzelecektir. diyecektim şimdi cloudflare kullanmadığınızı gördüm guzelhosting'in modsecurity ile vs. ilgisi olabilir.

• Beğen
Tepkiler: RON

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.