Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Teknoloji Forum Sitesi İçin Domain Değerlendirme

Selam , içerisinde "forum" kelimesi geçen forum site domainleri benim pek hoşuma gitmiyor 2 kelime olunca , ama yinede güzel domain. Başarılar dilerim projenizde.

Hocam bende yakında teknoloji forumu açtım ama şöyle bir durum var foruma aşina olmayan biri forum kelimesiyele biten foruma çok ugramaz. Onun yerine alternatif bir domain kullansaniz daha verimli olur diye dusunuyorum. Ör : teknolojik.com gibi

Websitelerine dair hiçbir bilgim yok. Ancak 7 yıldır sektörü takip ederim. Her yıl yeni bir website girişimim olur. Benim öğrendiğim kadarıyla ne keyword domain ne de ilk sıra önemli değil. Önemli olan marka olabilmek. Kullanıcıları bir markaya aşina edebilmek.

Domain güzel domain. Naçizane düşüncem kurulumu mutlaka yapın. Müzisyene harcayacağım emeği bu alan adına harcarım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.