Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Sunucu aldığım yer IP değiştirdi siteme giriş yapamıyorum?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

fayzdak1ng

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://soloqyama.com/
Hizmet aldığım sunucu IP adresimi değiştirdi sitenin ve ondan sonra daha siteme giriş yapamıyorum.

1682253160233.png

1682253175310.png

1682253205356.png

Sorun nerede bilemiyorum kendileri ile iletişim halindeyiz ancak sorun çözülmüş değil bir de belki buradaki bilgili arkadaşlarım yardımcı olabilir diye düşündüm.

Alan adımı google domains'den satın almıştım

Çözüldü Sunucu aldığım yer IP değiştirdi siteme giriş yapamıyorum?

IP değişikliği oldu ise cloudflare kullanıyorsanız oradaki ip'lerinde güncellenmesi lazım. Kullanmıyorsanız domaini aldığınız yerden IP adreslerini güncelleyebilirsiniz.
IP değişikliği oldu ise cloudflare kullanıyorsanız oradaki ip'lerinde güncellenmesi lazım. Kullanmıyorsanız domaini aldığınız yerden IP adreslerini güncelleyebilirsiniz.

Çözüm
güncelledim. Site önizlemesinde site normal olarak açılıyor gibi gözüküyor ancak normal arama kısmına yazdığımda sayfam yüklenmiyor :(

Dns'lerin tam oturmaması durumunda olur bu... Düzelir..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.