Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Şube seçme

izmen

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, farklı form bölümleri açarak oraları sadece o bölgenin temsilcisi görecek konu açacak bir bölümü gören diğer yerleri göremeyecek şekilde bir ayar varmıdır yada yapılabilirmi. o bölgenin adresi telefonu o forumda olacak girişte şubesini seçecek gibi. Bunu şube olarak düzenleyebilirmiyiz. Nasıl yaparız şimdiden teşekkürler.

Nasıl yapılır ? Şube seçme

Yapılar bilir yüzeysel olarak anlatacak ve bunlar ile ilgili makaleleri de paylaşacağım. Bu işlem tamamen otomatik olarak işleyecektir.

Adım 1:
Özel kullanıcı alanı oluşturacaksınız. Bu alanda şubeleri listeleyeceksiniz ve kullanıcı burdan kendi şubesini seçebilecek. Özel kullanıcı alanı nasıl oluşturulur aşağıdaki anlatımdan inceleyiniz.

Adım 2.
Şimdi farklı kullanıcı grupları oluşturacaksınız. XXX kullanıcı alanı seçen için XXX Kullanıcı grubu YYY Kullanıcı alanını seçen için YYY Kullanıcı grubu.
Kısacası XXX Kullanıcı alanını seçen bir kullanıcı XXX Kullanıcı grubuna aktacağız.

Adım 3.
Oto terfi sistemi işe XXX Kullanıcı alanınız...
Merhaba, farklı form bölümleri açarak oraları sadece o bölgenin temsilcisi görecek konu açacak bir bölümü gören diğer yerleri göremeyecek şekilde bir ayar varmıdır yada yapılabilirmi. o bölgenin adresi telefonu o forumda olacak girişte şubesini seçecek gibi. Bunu şube olarak düzenleyebilirmiyiz. Nasıl yaparız şimdiden teşekkürler.
Kategori ve forum yetkileri bölümlerinden erişimi kısıtlayabilirsiniz

Yapılar bilir yüzeysel olarak anlatacak ve bunlar ile ilgili makaleleri de paylaşacağım. Bu işlem tamamen otomatik olarak işleyecektir.

Adım 1:
Özel kullanıcı alanı oluşturacaksınız. Bu alanda şubeleri listeleyeceksiniz ve kullanıcı burdan kendi şubesini seçebilecek. Özel kullanıcı alanı nasıl oluşturulur aşağıdaki anlatımdan inceleyiniz.

Adım 2.
Şimdi farklı kullanıcı grupları oluşturacaksınız. XXX kullanıcı alanı seçen için XXX Kullanıcı grubu YYY Kullanıcı alanını seçen için YYY Kullanıcı grubu.
Kısacası XXX Kullanıcı alanını seçen bir kullanıcı XXX Kullanıcı grubuna aktacağız.

Adım 3.
Oto terfi sistemi işe XXX Kullanıcı alanınız seçen bir kullanıcıuı XXX kullanıcı grubuna oto olarak ekleyeceğiz. Bunun içi aşağıdaki makaleye göz atınız.

Adım 4.
Şimdi forumları kullanıcı gruplarına özel izinler ile donatmalısınız. Yeni bir forum oluşturun ve adı yine XXX olsun, bu forumun yetkiler kısımada kullanıcı gruplarınız ihitiyacımıza göre dzüenleyin. Ancak XXX Kullanıcı grubunun izinlerinde ayrıcalık yapacaksınız. XXX Kullanıcı grubu XXX forumunu görecek ama diğerleri göremeyecek.

Umarım azda olsa durumu anlata bilmişimdir.

Çözüm
Teşekkürler verdiğiniz bölümler çok işime yaradı. :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.