Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü src/XF/Template/Templater.php:618 hatası

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

GencFoby

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Sunucu hata günlüğünde böyle hata alıyorum eklenti kaynaklı mı?

Template error: Template public:XGT_istatistik_ozel_konum is unknown
1 dakika önce src/XF/Template/Templater.php:618

Çözüldü src/XF/Template/Templater.php:618 hatası

Merhabalar Gurbetseli Gurbetseli Sİte girişlerinizi bana D.M'den gönderiniz detayli inceleme yapalım.
Normalde "XGT_istatistik_ozel_konum" sorunu eklentimizin seçeneklerinde bulunan Sistem konumu
"kendi konumum" seçildiğinde mevcut gösterim kodunu şablonlara yerleştirdiğinizde ve daha sonra o kodu
şablonlarda unuttuğunuzda sorun yaşarsınız.

1614843766324.png
Merhabalar G GencFoby
temalarınız Şablonlardan " XGT_istatistik_ozel_konum " arama yapın ve bulunduğu şablondan
bu kodu kaldırın hataları temizleyin ve kontrolünü sağlayin.

[QUOTE = "GencFoby, post: 41617, member: 6295"]
I haven't tried it but I'll do it again.
[/ QUOTE]
having same error

Bendede aynı sorun meydana geldi...
Aldığım Hata
Kod:
ErrorException: Template error: [E_USER_WARNING] Template public:XGT_istatistik_ozel_konum is unknown src/XF/Template/Templater.php:664

Templater.php dostasındaki 664. satır
Kod:
trigger_error("Template $type:$template is unknown", E_USER_WARNING);

Tema Şablonunda xgt_istatistik_ozel_konum arama yaptım
page_container içinden sildim olmadı.

Aldıgım Tam Hata Log

Kod:
#0 [internal function]: XF\Template\Templater->handleTemplateError(512, '[E_USER_WARNING...', '/var/www/vhosts...', 664, Array)
#1 src/XF/Template/Templater.php(664): trigger_error('Template public...', 512)
#2 src/XF/Template/Templater.php(1593): XF\Template\Templater->getTemplateData('public', 'XGT_istatistik_...')
#3 src/XF/Template/Templater.php(1655): XF\Template\Templater->renderTemplate('XGT_istatistik_...', Array)
#4 internal_data/code_cache/templates/l2/s2/public/PAGE_CONTAINER.php(920): XF\Template\Templater->includeTemplate('public:XGT_ista...', Array)
#5 src/XF/Template/Templater.php(1626): XF\Template\Templater->{closure}(Object(XENTR\ExternalLink\XF\Template\Templater), Array, NULL)
#6 src/XF/Pub/App.php(562): XF\Template\Templater->renderTemplate('PAGE_CONTAINER', Array)
#7 src/XF/App.php(2131): XF\Pub\App->renderPageHtml('

...', Array, Object(XF\Mvc\Reply\View), Object(XF\Mvc\Renderer\Html))
#8 src/XF/Mvc/Dispatcher.php(402): XF\App->renderPage('

...', Object(XF\Mvc\Reply\View), Object(XF\Mvc\Renderer\Html))
#9 src/XF/Mvc/Dispatcher.php(58): XF\Mvc\Dispatcher->render(Object(XF\Mvc\Reply\View), 'html')
#10 src/XF/App.php(2326): XF\Mvc\Dispatcher->run()
#11 src/XF.php(488): XF\App->run()
#12 index.php(20): XF::runApp('XF\\Pub\\App')
#13 {main}

Kod:
array(4) {
  ["url"] => string(1) "/"
  ["referrer"] => string(64) "https://siteadresim.com/threads/%C3%9Ccrets%C4%B1z-denem.5/"
  ["_GET"] => array(0) {
  }
  ["_POST"] => array(0) {
  }
}

Kod okumayı bilmediğim için xenforo hakkında pek bir bilgim olmadığı için yapamadım ben

Merhabalar Gurbetseli Gurbetseli Sİte girişlerinizi bana D.M'den gönderiniz detayli inceleme yapalım.
Normalde "XGT_istatistik_ozel_konum" sorunu eklentimizin seçeneklerinde bulunan Sistem konumu
"kendi konumum" seçildiğinde mevcut gösterim kodunu şablonlara yerleştirdiğinizde ve daha sonra o kodu
şablonlarda unuttuğunuzda sorun yaşarsınız.

1614843766324.png

Çözüm
LaDezs LaDezs Cok tesekkür ederim, sorunun neden kaynaklanabilecegini ögrendikten sonra hemen temada XGT_istatistik_ozel_konum arama yaptim ve kullandigim temanin sablonundan PAGE_CONTAINER buldum ve kodu pasiflestirdim sorun cözüldü

Ayni Sorunu yasayan arkadaslar tema sablonunuzdan Page_container icinde <xf:include template="XGT_istatistik_ozel_konum" /> kodu pasiflestirirseniz sorun düzelicektir.

Kullandigim tema : [XenGenTr] Free Style V1

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.