Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Son Yazan

TheHypnosis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Forum Listesinde Son Yazan Kişi için tarih sonra üye ismi yazıyor bunu nasıl

yazan: üyeismi

olarak yapabilirim node_ category'de yerini buldum

<li class="node-extra-date"><xf:date time="{$extras.last_post_date}" /></li>

buradan tarih kaldırıp Yazan: olarak göstermek istiyorum

Kod:
                    <div  class="node-extra-row">
                        <ul class="listInline listInline--bullet">
                            <xf:if is="$xf.visitor.isIgnoring($extras.last_post_user_id)">
                                <li class="node-extra-user">{{ phrase('ignored_member') }}</li>
                            <xf:else />
                                <li class="node-extra-user"><xf:username user="{$extras.LastPostUser}" defaultname="{$extras.last_post_username}" /></li>
                            </xf:if>
                        </ul>
                    </div>

@eTiKeT™ @netr0n mcv_js Âlfonse @MusaPekel

bunu </ul> nin üstüne taşıyıp dener misin

başkan yanlış anladın şu kısmdaki tarihi kaldırıp yazan olarak göstermek istiyorum

Ekli dosyayı görüntüle 11973
o zaman bunu sil;
Bunu;
<li class="node-extra-user"><xf:username user="{$extras.LastPostUser}" defaultname="{$extras.last_post_username}" /></li>
Bunla değiş;
<li class="node-extra-user">Son yazan: <xf:username user="{$extras.LastPostUser}" defaultname="{$extras.last_post_username}" /></li>

o zaman bunu sil;
Bunu;
Bunla değiş;
<li class="node-extra-user">Son yazan: <xf:username user="{$extras.LastPostUser}" defaultname="{$extras.last_post_username}" /></li>

hiçbir değişiklik olmadı hayret

o zaman bunu sil;
Bunu;
Bunla değiş;

başkan node_list_forum'da yapacaktım değişiklik ben node_category'de yapmışım oldu sonunda çok teşekkür ediyorum

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.