Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Sizce forumumda eksik ya da fazla kategori, forum var mı?

Bazen makâlelerinize bakıyorum da içinde kaybolup gidiyorum çoğu zaman. Bazen uykum geliyor... Emekle, özenle, özgün içerikle bezenmiş yazılar. Elbette takdire şâyan lâkin konuları çok uzatıyorsunuz ve çoğunda da pek istenilen sonuca varamadığımı söylemek isterim.
Seo acısından uygun kelime sayısına bakarsanız anlarsınız neden öyle olduğunu. Sizin bunları biliyor olmanız gerek. :)

Hocam nokta yapıyor onu her açtığım konuya gelip baltalama çalışıyor, raporda da belirttiğim gibi bende rahatsız oluyorum. Oda adı gibi biliyor amacımın reklam olmadığını, kategorilerden forumlarımdan yarısını sildim hemen hemen ön bellekten web arcivheden ss eklerim konuya. Daha öncede kopya proje mıhannetine girdi domain whois tarihlerine baktım kopya ettin dediği projeden 15 gün önce alan adını alıp forumu açmışım. Baymaya basladı artık beni iyice 40 yaşına gelmişiz yazdığımız seylere bakın ben utanıyorum yazarken…

Engelliyorum yine görüyo yazıyo.
Rahatsız olduğunuz konu olduğunda her kim olursa olsun bize raporlamaktan çekinmeyin lütfen. Bu durum herkes için geçerlidir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.