Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

siyah çerceve nasıl yapabilirim

onlineumut

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.none.com
Selam resimde gördüğünüz sabit bu resimdeki sabit konular içine alınmış siyah cerceveyi nasıl yapabilirim yardım lütfen @eTiKeT™

Son düzenleme:
Merhaba,

CSS:
.discussionList .sticky {
border: 1px solid #000000 !important;
}

Görünüm ve Diller / Şablonlar / Extra.less Şablonun içerisine ekleyiniz.

hocam çok teşekkürler peki logonun yanına nasıl bu şekilde reklam koyabilirim?Ekli dosyayı görüntüle 8113
Merhaba,

Logoları Xenforo Admin Panel kısmında Seçenkler katagorisinden Reklam Yöneticisi Kısmına Girip Reklam Ekleye Tıklayınız. Aşağıda'ki ekran görüntüsünde kırmızı ile yazılan alanları doldurduğunuzda Logonun yanında bulunmaktadır.
Screenshot_6.png

Merhaba,

Logoları Xenforo Admin Panel kısmında Seçenkler katagorisinden Reklam Yöneticisi Kısmına Girip Reklam Ekleye Tıklayınız. Aşağıda'ki ekran görüntüsünde kırmızı ile yazılan alanları doldurduğunuzda Logonun yanında bulunmaktadır.
Ekli dosyayı görüntüle 8114
xenforo 1.5 sürümünü kullanıyorum o özellik yok bende sadece logonun yanına haraketli gif resim eklemek istiyorum reklam gibi bunu nasıl yapabilirim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.