Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Siteme Girince Android & Appstore Yönlendirme

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

amiqos55

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar sitemin hem android hem ios uygulaması var. Siteme googleden vs. giren kişileri bu uygulamalara nasıl yönlendirebilirim bildirim tarzında bişey çıkabilir mi karşılarına?

site adresim: www.aofdersler.com

Kullandığınız temanın duyuru sistemi var. Üye ol butonu yanına 2 tane daha buton ekletip linklerini de verince sorun kalmaz. Diye düşünüyorum.

Kullandığınız temanın duyuru sistemi var. Üye ol butonu yanına 2 tane daha buton ekletip linklerini de verince sorun kalmaz. Diye düşünüyorum.
hocam aslında benim istediğim mesela tredyol sitesine telefonunla girince telefonun iphone ise appstore uygulamasının bişeyi çıkıyor buradan indir diye aynı şekilde android ile girince yine o şekilde bişi geliyor bunu istiyorum aslında ben.

hocam aslında benim istediğim mesela tredyol sitesine telefonunla girince telefonun iphone ise appstore uygulamasının bişeyi çıkıyor buradan indir diye aynı şekilde android ile girince yine o şekilde bişi geliyor bunu istiyorum aslında ben.
O şekilde nasıl yapılır bi kafa yorayım müsait bir zamanda. xenforo şablonlarında bazı php kodları kullanılabiliyor. Fakat tamamını kullanamıyoruz. Salt php kullanabilsek dediğin olay çok basit bir işlem. 5 10 satır kodu geçmez de, xenforo için neler yapılır bakmam gerek. Eklenti yazılabilir bu iş için ama xenforo eklenti yazımı biraz farklı.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.