Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Sitemdeki Kullanıcılar Profil Fotorafına Gif Koyabilmesi

Emrebey

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Sitemdeki Kullanıcılar Profil Fotorafına Gif Koyabilmesi İstiyorum

Nasıl yapılır ? Sitemdeki Kullanıcılar Profil Fotorafına Gif Koyabilmesi

Reis Mesajlara Dosya Ekleme diye seçenek yok bulamadım
Hangi dil dosyasını kullandığınızı bilmiyorum. İngilizce dil seçimi yapıp şu yoldan bulabilirsiniz: Admincp >> Setup >> Options >> Attachments alanından Imagemagick PECL extension seçmelisiniz. Eğer Imagemagick PECL extension seçeneğini seçemiyorsanız sunucuzda etkin değildir. Sunucu firmanıza iletip açtırabilirsiniz.
AdminCP XF Seçenekleri Mesajlara dosya ekleme seçenekleri gelişmiş modu aktif edin ve Imagemagick PECL uzantısı tikine basın

Reis Mesajlara Dosya Ekleme diye seçenek yok bulamadım
Hangi dil dosyasını kullandığınızı bilmiyorum. İngilizce dil seçimi yapıp şu yoldan bulabilirsiniz: Admincp >> Setup >> Options >> Attachments alanından Imagemagick PECL extension seçmelisiniz. Eğer Imagemagick PECL extension seçeneğini seçemiyorsanız sunucuzda etkin değildir. Sunucu firmanıza iletip açtırabilirsiniz.

Çözüm
REseller veya paylaşımlı hostinglerde genelde açmıyorlar gifleri sisteme zararlı olabilir diye.

VDS sunucunuz varsa halledebilirsiniz

Türkce dil destegi kullanıyorum

Türkce dil destegi kullanıyorum
Bunun için yapmanız gerekeni yazdım zaten :)

Hangi dili kullandığınızın önemi yok. İngilizce dil varsayılan dildir. Yolu bulmak için İngilizce dili seçip gösterdiğim yol üzerinden bulmaya çalışın.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.