Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Sitemap sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

icon22

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba sitemap sorunu ile ilgili daha önce açılan ve çözüm üretilen başlıklara göz attım. Lakin bu konuda hakkında bilgi edindiğim konularla ilgili herhangi bir çözüm yolu bulamadım.

Sorunlar şunlar

-sitemap.php ulaşılıyor. Ama Türkçe karakter sorunu veriyor.
-forumda konu açılınca linkleri eklenmiyor.

Bu konuda yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim, herkese iyi çalışmalar dilerim.

Çözüldü Sitemap sorunu

Aslında sitemap sorunu değil bu, sorun sitenizin tümünde bulunmaktadır. Sistem Türkçe karakterleri desteklemez, bu yüzden Türkçe karakter üzerine değişiklikler yapmamız gerekir. Bunu uyguladığınızda tüm forumdaki URL içinde Ü,U İle Ş,S le Ö,O ile gibi v.s. otomatik olarak yeniden yazılır. Bunu yapmak için ise aşağıdaki eklentiyi kullanmalısınız.

linkteki eklenti türkçe url sorununu çözecektir.

foruma açtığınız her konu anında sitemaps eklenmez

yanilmiyorsam haftada 3 gün sitemap yeniden oluşturulur.(pazartesi,çarşamba,cuma)

admin panelden sitemaps yeniden oluşturun son açtığınız konu varsa
sorun yoktur.

Cevabınız için teşekkür ederim,
Ama bunları biliyorum. Eksiksiz yerine getirdim
Sitemap Türkçe karakter ve içerik değişmeme sorunu 20 güne yakın böyle.

içerik degişmemeden kastınız nedir.

son yüklediğiniz eklentiler ve yaptığınız şablon değişikliklerini kontrol edin.

Aslında sitemap sorunu değil bu, sorun sitenizin tümünde bulunmaktadır. Sistem Türkçe karakterleri desteklemez, bu yüzden Türkçe karakter üzerine değişiklikler yapmamız gerekir. Bunu uyguladığınızda tüm forumdaki URL içinde Ü,U İle Ş,S le Ö,O ile gibi v.s. otomatik olarak yeniden yazılır. Bunu yapmak için ise aşağıdaki eklentiyi kullanmalısınız.

Çözüm

Çok teşekkürler işte budur.
Helal olsun
Kolaylıklar dilerim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.