Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Site Kapanma Sorununu Bu Şekilde Çözülür mü?

aleov

xFanatik
Kullanıcı
Sitem maalesef kapandı ve hiçbir siteden yardım alamadım en son bu şekilde bir çözüm yolu buldum ancak kullanıcılar dahil tüm verilerin silinmesi ile karşı karşıyayım.. Konuyu bilen bir babayiğit yardımcı olabilir mi? :)

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    52.5 KB · Görüntüleme: 9
Konuyla ilgili daha önce aldığım hata bu şekildedir:

Aceba sorun hosting firmasından mı kaynaklanıyor? Destek talebi gönderdiğimde kısaca kendilerinden kaynaklanmadığını söylediler

Ekli dosyalar

• sürüm.png
    sürüm.png
    44.5 KB · Görüntüleme: 6
  • SİTE KAPANDI.png
    SİTE KAPANDI.png
    5 KB · Görüntüleme: 5
Firmanın verdiği cevap:
Merhaba,

Veritabnında eksik veri veya eksik tablo sebebiyle bu hatayo almaktaınız.
Veritabanındaki bu hatayı gidermenizi öneririz. Bu hataya sebep kurduğunuz veya kaldırdığıız bir eklenti de sebep olmuş olabilir.

Yedekten geri yükleme yapabilirsin.
Başka bir çözüm önerisi sunacak çıkmaz sanırım.
Ekstra yeni bir kurulum yap ve Yönetici paneli > Araçlar> İçe veri aktarımı yaparak kullanıcı, konu ,mesaj vs kurtarmayı dene.(Şuanki siten üzerinden)

Resimlerde Php fonksiyonları kapalı gözüküyor.
Hosting firmaları genelde o fonksiyonları açmıyor.
Paylaşımlı hosting veya sunucu almak gerekiyor.
Paylaşımlı hosting de sıkıntı olabiliyor o nedenle en iyisi sunucu.

Son düzenleme:
XenForo'nun verdiği cevap:

Hi,

It appears the QuestionThreads addon is missing its files, and that is the nature of the error.

To fix this I suggest you disable addons at the code level by adding this line to your src/config.php file:

$config['enableListeners'] = false;

That should resolve the error. Then you can login to the Admin CP and disable the addon in there. Then you can remove that line from the config.php file.

$config['fullUnicode'] = true;

$ config ['enableListeners'] = false;

Bunu yapmama rağmen sorun çözülmedi artık HTTP ERROR 500 hatası alıyorum..

Burada bir çözüm gördüm ama sanırım benim konumla ilgili değil: XF 2.0 - 500 Internal Server Error

Son düzenleme:

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.