Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Sidebar da Widgetlere Font Awesome Nasıl Eklenir?

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba değerli XenGenTR ailesi,

Sidebar da yer alan widgetlere font awesome ikonu eklemek istiyorum bu 2 alana, nasıl ekleyebilirim?

Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı1.PNG

Nasıl yapılır ? Sidebar da Widgetlere Font Awesome Nasıl Eklenir?

Şunu denermisin;

CSS:
.block[data-widget-definition="tpm_widget"] .block-minorHeader::before
{
content: "\f521";
}
CSS:
.block[data-widget-definition="jum_who_has_visited"] .block-minorHeader::before
 {
    content: "\f0c0";
}

Burda dikkat etmeniz gereken jum_who_has_visited yani widget ID olmalı sadece. Bu şekilde tümüne ekleye bilirsiniz.

Abi düzenledim, extra.less 'e aşağıdaki gibi ekledim ama olmadı. Widget Kimliği -ID doğru girdim ama çıkmadı ikon.

CSS:
.block[data-widget-definition="tpm_widget_forumlist_sidebar"] .block-minorHeader::before
 {
}

Belirttiğiniz widget ben göremediğim için doğru,değil bir şey diyemiyorum ama verdiğim kodu eklediğinizde Bugün ziyaret edenler widget ikonu değişecektir deneye bilirsiniz.

Bugün ziyaret edenler için de ekledim abi maalesef yine çıkmadı ikon

Şunu deneyin;
CSS:
.block[data-widget-definition="jum_whv"] .block-minorHeader::before
{
}

Şunu deneyin;
CSS:
.block[data-widget-definition="jum_whv"] .block-minorHeader::before
{
}

Abi oldu, diğer widget kimliğinin id ismini de şu şekilde yaptım "tpm_wfs" ama olmadı :) orjinali "tpm_widget_forumlist_sidebar" ama acaba bir yerde hata mı yapıyorum :) Şimdi ziyaretçilere açtım abi sidebarda o widget alanını.

Şunu denermisin;

CSS:
.block[data-widget-definition="tpm_widget"] .block-minorHeader::before
{
}

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.