Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XF 2.1 Eklenti [SC] Instagram Widget [Silindi]

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[SC] Instagram Widget - Kenar çubuğuna bir Instagram sayfası ekleyin

[SC] Instagram Widget sistemi
XenForo 2 için kodlanan ve ücretsiz yayınlana bu eklenti ile Instagram profiliniz sitenizde bir widget olarak ekleye bilme olanağı tanımaktadır.​

Eklenti kurulumu;
  1. Adım
    • Ekte bulunan dosyayı çekin
  2. Adım
    • Dosya içinde çıkan UPLOAD isimli...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Bu eklentiyi daha önce denemiştim. Instagram ID kısmı bazı siteler aracılığı ile bulunuyor ancak Instagram Script alanına ne yazılacak bu konuda bilgi alabilir miyiz

Ekli dosyayı görüntüle 10680

Bu eklentiyi daha önce denemiştim. Instagram ID kısmı bazı siteler aracılığı ile bulunuyor ancak Instagram Script alanına ne yazılacak bu konuda bilgi alabilir miyiz

Ekli dosyayı görüntüle 10680
Açıkcası eklentiyi kurup denemedim ben,sizin talebiniz üzre kurdum ve gördüm ki hiç bir halta yaramıyor :) ID sistemi sıkıntılı ne yazık ki.

Bu kaynak artık kaldırıldı ve indirilemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.