Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Ryzer temasındaki kayan duyuru alanını farklı temada kullanmak

Çağan Tekin

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
1631378801291.png

Merhaba sayın Xen.Gen.TR Yetkilileri ve Sakinleri,

Ryzer temasında bilenleriniz vardır ki böyle bir kaymalı duyuru alanı mevcut sayfanın en üstünde :D
Bu duyuru alanını elde etmek için Ryzer temasına sahip olmam biraz boş olur diye düşündüm ve kendi temamda bu temadakinin aynısı olan duyuru alanını oluşturmak istiyorumm :)

Bana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlarıma şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum <3

Merhabalar, tema ücretli ve o temaya göre yapılmış bir özellik. Bunu yapıp vermek bizim tarafımızdan etik bir durum değildir. Eğer bunu istiyorum diyorsanız, ücreti mukabilinde yapımcısından talep edebilirsiniz ama burada paylaşmak doğru da olmaz etikte olmaz.

Merhabalar, tema ücretli ve o temaya göre yapılmış bir özellik. Bunu yapıp vermek bizim tarafımızdan etik bir durum değildir. Eğer bunu istiyorum diyorsanız, ücreti mukabilinde yapımcısından talep edebilirsiniz ama burada paylaşmak doğru da olmaz etikte olmaz.
peki bu temaya ücretini vererek erişmeye karar versem bu temadaki o alanı nasıl farklı temama ekleyebilirim?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.