Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Ruslar Forumu İşgal Etti

Karahanlii

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, ruslar forumu işgal etti farklı farklı hesap açarak 1 kişi 100'den fazla konu açıyor. Toplu konu siliminde 20 tane silinebiliyor. Üye olmayı kapattım istekleri onaylamıyorum fakat banladığım üyelerin daha fazla hesabı oluyor ve bunun önüne geçemedim. Ne yapmam gerekiyor? Nasıl o üyeyi yasakladığımda ne var ne yok bütün konularını silebilirim? Bunlar yüzünden google sıralamasında büyük kayıp yaşadım.

Bunu kastetmiyorum. Dikkatli okuyunuz lütfen. "Nasıl o üyeyi yasakladığımda ne var ne yok bütün konularını silebilirim?"

ruslar arsızdır :D tekrar gelır forumun ıcınden gecerler o yuzden verdıgım lınktekı anlatımı uygula ve rusları def et ha yınede sen bılırsın.

soruna gelecek olursak SS te ısaretledıgım alana git sayfa basına konu gosterımını artır sonra rusların ıcerıklerını toplu olarak sıl sıldıkten sonra konu gosterımını kafana gore ayarla 20-30-50 sana kalmıs.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    38.9 KB · Görüntüleme: 15
ruslar arsızdır :D tekrar gelır forumun ıcınden gecerler o yuzden verdıgım lınktekı anlatımı uygula ve rusları def et ha yınede sen bılırsın.

soruna gelecek olursak SS te ısaretledıgım alana git sayfa basına konu gosterımını artır sonra rusların ıcerıklerını toplu olarak sıl sıldıkten sonra konu gosterımını kafana gore ayarla 20-30-50 sana kalmıs.
Dediğinizi hem 50 hem 100 yaptım fakat kullanıcının tüm konularını bul diyip denetle dediğimde tümü seçe bastığımda sonuç halen 20 çıkıyor hocam

üye uzerınden arama yaparsanız o sekılde cıkar, ilgili foruma gidip toplu sekılde konuları secebılırsınız.

arkadas bu alandan tek tıkla tum konuları sılmek ıstıyorum sanırım hocam. ama maalesef.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    210.8 KB · Görüntüleme: 13
Teşekkür ederim, peki konu açarken bot doğrulaması veya bir güvenlik önlemli ekleme gibi bir sistem veya eklenti var mı?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.