Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Resimlerin ortalanması

hellheim

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, öncelikle herkese iyi günler dilerim. Benim şöyle bir düşüncem var, nasıl yapılır bilmiyorum. Umarım yol gösterirsiniz:)

Öncelikle, galeriden resimli yorum attığımda veya konu açtığımda resmin direkt editörün içinde otomatikman ortalanmasını istiyorum yani örnek verecek olursam şöyle;

Screenshot_1.png

Ve yüklenen her resmin sabit bir boyutta olmasını istiyorum. Nasıl yapabilirim? Teşekkürler. Forumu gezdim fakat böyle birşey göremedim..

Şöyle bir şeyde olabilir mi? Mesela dosya ekle dediğimde tabii bu sadece png,jpg türlerine izin verecek bir tür olacak, bunu eklediğimde resimleri otomatikman gönderime eklesin yani böyle değil (aşağıda ki resim), konu veya yorum içerisinde ortalanacak şekilde yer edinebilir. Nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz?

sc2.png

Editörde center merkez'leme var zaten.. dediğinin olması demek yazılarında ortalanması demek bu hoş bir görüntü vermez.. benzeride çok yok otomatik olarak..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.