Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Reklamlar görünmüyor?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.bitcoinforumu.net
Deaktif olan bir yedegımı gerı yukledım onunla ılgısı olurmu bılmıyorum ama xf reklamları cıkmıyor sitede.

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    69.6 KB · Görüntüleme: 10
  • Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    70.7 KB · Görüntüleme: 7
ads block gibi reklam engelleme kapalı, eski domain isminide hem dil paketınde hem temada arattım guncellemedıgım bir yerde yok, sanırım aynı sorun xf duyuru sıstemındede yasıyorum kayarak gecmesı gerekn duyurular hareketsız cıkıyordu kaldırmıstım bende.

Reklamı ekletin ve göre bilmemiz için demo url ve konumu paylaşın bakalım neler oluyor. Ama muhtemelen sebeplerden biri bence reklam düzenlemesinde hata yapmış olabilirsiniz yada belirtilen alan temada mevcut değildir. Farklı alanlara rast gele metinler ile reklam eklemeyi deneyin bakın bakalım onlarda da aynı sorun olacak mı.

Reklamı ekletin ve göre bilmemiz için demo url ve konumu paylaşın bakalım neler oluyor. Ama muhtemelen sebeplerden biri bence reklam düzenlemesinde hata yapmış olabilirsiniz yada belirtilen alan temada mevcut değildir. Farklı alanlara rast gele metinler ile reklam eklemeyi deneyin bakın bakalım onlarda da aynı sorun olacak mı.
Panele girince bu sekılde bir uyarı gördüm ne yapmam gerek, destek konularımda ilgili forum url sini eklerim ztn ben hep.

Ekli dosyalar

• 9A6E50CB-4FB2-405E-AF7A-8F0253FBAC8B.png
    9A6E50CB-4FB2-405E-AF7A-8F0253FBAC8B.png
    377.7 KB · Görüntüleme: 8
<xf:macro name="container_breadcrumb_bottom_above">
<xf:if is="!in_array($xf.reply.template, ['error', 'login', 'login_password_confirm', 'login_two_step', 'message_page', 'register_complete', 'register_connected_account', 'register_confirm', 'register_form'])">
<xf:comment>İp Ucu</xf:comment>

</xf:if>
</xf:macro>
Kod:
<xf:macro name="container_breadcrumb_bottom_above">
<xf:if is="!in_array($xf.reply.template, ['error', 'login', 'login_password_confirm', 'login_two_step', 'message_page', 'register_complete', 'register_connected_account', 'register_confirm', 'register_form'])">
    <xf:comment>İp Ucu</xf:comment>

</xf:if>
</xf:macro>

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.