Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Reklam Alanlarıyla ilgili görüş öneri?

gecitli

xFanatik
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba siteme yoğun reklam verme talepleri var xenforo nün reklam tasarımı istediğim gibi değil bende kendi eklentimi yazdım sorum çok mu abartılı olmuş insanları rahatsız eder mi? görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

reklam-1.jpg

Öncelikle Masaüstü Görüntünün yanı sıra Mobil de de bakmanız gerekli hocam. Ana Sayfada Home Barın üstünde ve Altında 2x2 toplam 4 reklam var. Mobilde bunlar alt alta gelecek ve şahsi fikrim hoş olmayacak. Bence orada max 2 reklam barı yapmanız yönünde oda 1x1 olarak yapabilirsiniz. Konu içlerine alt ve üste koyabilirsiniz. Arama motorları çoğunlukla konulara yönlendiriyor.
- Benim de sizden bi ricam olacak tema çok güzel duruyor paylaşma şansınız varmı? Demo link verebilirmisiniz.

Öncelikle Masaüstü Görüntünün yanı sıra Mobil de de bakmanız gerekli hocam. Ana Sayfada Home Barın üstünde ve Altında 2x2 toplam 4 reklam var. Mobilde bunlar alt alta gelecek ve şahsi fikrim hoş olmayacak. Bence orada max 2 reklam barı yapmanız yönünde oda 1x1 olarak yapabilirsiniz. Konu içlerine alt ve üste koyabilirsiniz. Arama motorları çoğunlukla konulara yönlendiriyor.
- Benim de sizden bi ricam olacak tema çok güzel duruyor paylaşma şansınız varmı? Demo link verebilirmisiniz.
Merhaba teşekkür ederim mobilde tek reklam gösteriyor tema spontane hazırladığım bir tema geliştirmeye çeliştiğim bir suru eklenti gömülü içinde bana özel o yüzden veresemde kullanamazsınız bir suru dilettik hata mevcut yarardan çok zarar verir.

Demo site

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.