Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Rank boyut sabitleme sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Elysion

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
1646064568637.png
Tüm rankları bu şekilde 159x38 olarak sabitlemek istiyorum ama bazıları 179x38 oluyor bazıları 150x38 159x38'e sabitleyemedim.
Nasıl yapabilirim?

display: table-caption !important;
min-width: 159px !important;
min-height: 38px !important;

Çözüldü Rank boyut sabitleme sorunu

Direkt kopyala height ve width ile oynayabilirsin ama r10'unkini kullanmışsın bu tam ideal olacaktır.
CSS:
.rankadi
{
    background-image: url('resimlink');
    background-repeat: no-repeat;
    background-size: 124px 29px;
    height: 29px;
    width: 125px;
    text-indent: -9999px;
    white-space: nowrap;
}
Teşekkürler hocam ama ben resim olarak değil de, Gradient olarak banner yapacağım ama sabit boyutlu onun için nasıl kullanırım bunu?
Direkt kopyala height ve width ile oynayabilirsin ama r10'unkini kullanmışsın bu tam ideal olacaktır.
CSS:
.rankadi
{
}

CSS:
.rankadi
{
}
Teşekkürler hocam ama ben resim olarak değil de, Gradient olarak banner yapacağım ama sabit boyutlu onun için nasıl kullanırım bunu?

Çözüm
merhaba cevabi kodun kendinde
min-width: 159px !important; (minimum genişlik) olmasi gereken width: 159; (sabit genişlik)

merhaba cevabi kodun kendinde
min-width: 159px !important; (minimum genişlik) olmasi gereken width: 159; (sabit genişlik)
Hocam ben yatay postbit kullanıyorum yatay postbitte rank ismi örneğin 5 kelimeyse bu 5 kelimeye göre uzatıyor. sabit boyutta kalmıyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.