Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

R10 ve WM Aracı'na Mahkeme Kararıyla Erişim Engeli Getirildi.

R10 gibi köklü bir oluşuma içeriklerin kaldırılmasına rağmen erişim engeli koymaları hoş bir tutum olmamış.

Kınıyorum..

Site açık olmasına rağmen erişim engeli konulması ve en önemlisi de savunma hakkı verilmemiş olması en büyük ayıptır.

Ekli dosyalar

• 322.png
    322.png
    323.4 KB · Görüntüleme: 25
Erişim engeli nedeni bana çok samimi gelmedi, resmi bir açıklamada göremedim detayını bilemeyiz tabi.
"Mobil ödeme bozdurma" hizmetleri nedeniyle erişim engeli geldi bu kategorideki tüm siteler ban yedi. Google'daki forumlar haricinde bozum siteleride mahkeme kararıyla engelli şu anda. R10, wmaracı ve webmasterforum'da bu kategoriler vardı ve bunlarda araya kaynadı ne yazık ki.

1702412908445.png

bende girebiliyorum sade Turknet üzeride altıyapısı türk telekom diye. bi sorunu göremedim. !

1702420042325.png

Herkes girebiliyor birtek sen değil :)

Arkadaslar yasak kalktı herkes girebiliyor. r10 Açık erişim var.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.