Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

r recaptcha sorunu

murat7878

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba bu sorunu bugün fark ettim ve sormak istedim r recaptcha bozukluk fark ettik hata giriş yaparken r recaptcha basmadan girişi basınca aynı sayfaya atıyor ama giriş yapmış oluyorsun görsel aşagıdadır sorunun çözümü için şimdiden teşekürler
2021-05-23_18-04-47.png

forum bağlantınız ve bir demo kullanıcı eklerseniz bizde test edelim.

Evet giriş dediğiniz gibi oldu ve şu an şu hatayı veriyor giriş yapılamıyor.
Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir.
Bu uygulamayı eklenti ile yapıyorsunuz siz? ve insan doğrulamanın diğer modellerini son olarak yeni bir kayıt oluşturararak o alandaki durumun ne olduğunu da tespit eder misiniz.

Evet giriş dediğiniz gibi oldu ve şu an şu hatayı veriyor giriş yapılamıyor.

Bu uygulamayı eklenti ile yapıyorsunuz siz? ve insan doğrulamanın diğer modellerini son olarak yeni bir kayıt oluşturararak o alandaki durumun ne olduğunu da tespit eder misiniz.
Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir.
hocam bu hata ddos korumam yüzünden durmadan serverlerimi yeniliyor bide evet eklenti kulanıyorum

[XenConcept] Captcha login 2.0.2 eklenti bu başka şeklide oluşturun derken tam anlayamadım özelden gelin isterseniz admin panelini atayım size hocam​

Öyle ise eklentiye odaklanmak gerekli ne yazık ki, güncel sürümü var ise onu deneyin derim. Birde eklenti konusuna göz atın böyle bir ihbar varmı yok mu diye eğer var ise çözümü de vardır kesin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.