Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? postbit de DBCredit kredisi Gösterme

deadpooll

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar.

Dbcredits ve market addonn kullanıyorum. 1 haftalık uğraş sonucunda kredi, piyango, banka, çalma, kredi transferi, ürün satışı vs derken tamamen çalışır hale getirdim el yordamı ile :) bir çok defa @netr0n üstadıma yazdım ama :) :) :)
Her şey tamam sıkıntısız çalışıyor fakat sadece profil alanında kredi miktarını göstermek istiyorum
1673504807844.png

Bir kaç yerde gördüm bu alanda göstermişler ama kimse nasıl yapıldığı ile alakalı bilgi vermemiş, ya çok zor anlatmak istemiyorlar, yada çok basit cevap vermeye lüzum görmüyorlar :)

Neyse bu alanda db kredi sayısını göstermem için ne yapmam gerek daha önce bunu deneyimleyen ve tecrübede eden arkadaşların yardım ve desteğini rica ediyorum.

Sevgi ve saygılarımla.

Merhabalar,
Eklenti hakkında ne yazık ki çok bilgi sahibi değiliz, direk yönlendirme yapmamız çok olası değil. Ancak bize girişleri atarsanız bir göz atarım.

[XenGenTr] XGT Postbit v1 isimli eklenti şablon değişikliklerinde yapılan düzenleme ile işlem tamalanmıştır.

Çözüm
Nasıl görünemsi gererkli, ben dün halletim onu ama.
Üstad postbit bozulduğu için devre dışı bıraktım sonra tekrar etkinleştirdim o yüzden yaptığın ayar gitmiş olabilir. Önemli değil üstadım tekrar zahmet vermek istemem demek ki bu iki eklenti bir aradayken bu tür bir sorun yaşandığını tespit ettik :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.