Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Postbit ayarlaması

Usanmaz01

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar;

Xenforo 2.0.3 sürümünden son güncel 2.1.3 sürümüne güncellemeyi @LaDezs hocam yardımlarıyla ayarlandı.

Sorunum şu ki;

Önceki sürümde görüntü aynen şöyle

7965

Fakat şimdiki versiyonda ise

@mkucuksari abimin paylaştığı eklenti kurulumu sonrası;

7967

Eklenti sorunsuz çalışıyor kanımca, yanlız profil bilgilerindeki katılım,beğeniler, yaş vb. gibi özelikler yazmıyor.

Sorunu şu şekilde çözmeye çalıştım.

[XenGenTr] Ultimate Postbit v2 eklentisini kurdum, bu seferde eklenti ayarlarına giremiyorum. Galiba çakıştı 2 eklenti diye düşünüyorum.

Eklenti seçeneklerine tıkladığımda ise

7968

ne alaka ise bu sayfaya yönlendiriyor.

Yanlış ne yapıyorum, yada yapılması gereken varda ben mi unuttum?

Şablon değişikliği ile de olabilir sanırım ama default tema ile yola devam ediyoruz şu aşamada. Herhangi bir şablon da değiştirilmedi.

Yardımlarınıza ihtiyacım var arkadaşlar.

Selamlar hocam Cumali yılmaz yazan posti nekadar ucretı yaparsınız. Arac yerine de forumda kullanıcı nekadar Cevrimiçi suresi yazacak.

Selamlar hocam Cumali yılmaz yazan posti nekadar ucretı yaparsınız. Arac yerine de forumda kullanıcı nekadar Cevrimiçi suresi yazacak.

2.0.X için

2.1.X için

xenforo sürümünüze ait eklentiyi kurabilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.