Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Plesk / CPanel veya FTP İstemek Yasak Mıdır ?

IExlusive

xFanatik
Kullanıcı
Arkadaşlar özelden Plesk / CPanel ya da FTP istemek suç mu ?

Suç ne anlamda diyorsunuz ? Adminler dışında ftp, admincp bilgilerini verdiğinizde sorumluluk size aittir ve forum yetkilileri sorumluluk taşımazlar ve bu durumuda önermezler. Son bir iki konuda gördüğüm kadarıyla kullanıcıların hesap bilgilerini isteyerek forumdan bazı bilgilerin çalınması durumlar olmuş bazı kişiler tarafından. Ve ilave olarak önerilmeyeceğini birdaha vurguluyorumki eğer bir yardım için veriliyorsa burası forum ve yardımı tek-tek kişilere yapılsa idi admincp-den bağlanarak forum olmasının bir anlamı kalmazdı. Sizin sorunuza cevapda alt kısımlar olmasada ben tam şekilde yazmak istedim sadece.

Musa Pekel vakasından sonra bu tür kişileri banlayacaklarını belirtmişti yönetim de o yüzden sormak istedim.

Merhabalar IExlusive IExlusive ;

sitemizde yönetim harici plesk/cpanel veya ftp yada admin panel bilgileri paylaşımı yasaktır.
Bu konunun güvenlik sorunları ve kişisel bilgilerin paylaşıma sunulmasi nedeni ile alındığını bilmenizi isterim.
Xenforo.Gen.Tr Ekibi olarak sayfamızda bu tarz paylaşimların üyeler arasında olmasını istemiyoruz.Nedenide
Üyelerimizin( yardım isteyen forum sahibi arkadaşlarımızın) zarar görmesini engellemek.

tabi buradan şu anlamda çıkabilir misal sitede admin harici herkes zararlıdır veya güvensizdirtabikide yanlış bir düşünce.
biz burada işi genellemeye vurduk nedenide son zamanlarda çok fazla şikayet talebi aldık ama sizin gibi senelerdir bu forumda
Düzenli konu paylaşımı yapan veya sorunlara cevap yapan arkadaşlarımıza ihbar veya şikayet almadığımız sürece
tolerans tanıcağımızı bilmenizi isteriz.
Sayfamızda destek talebinde bulunanların yanı sıra bilgi sahibi birçok forum sahibi üyelerimiz arkadaşlarımız ve dostlarımız var
bunlari yönetim olarak zaten biliyoruz. Eğerki ticari faaliyet harici gönüllü destek verilicek ise bu konuda yönetim olarak esnek davranilabilir belirlenmiş bazı eski üyeleirmize bu iş hakkı ile ve laiki ile yapılırsa kesinlikle ban sebebi değildir.
Bir destek sitenisin amacı asla za rar vermek değildir yardımcı olmaktır bu doğrultuda olan üyelere her zaman sitemiz ve
yardımlar açıktır.

Merhabalar IExlusive IExlusive ;

sitemizde yönetim harici plesk/cpanel veya ftp yada admin panel bilgileri paylaşımı yasaktır.
Bu konunun güvenlik sorunları ve kişisel bilgilerin paylaşıma sunulmasi nedeni ile alındığını bilmenizi isterim.
Xenforo.Gen.Tr Ekibi olarak sayfamızda bu tarz paylaşimların üyeler arasında olmasını istemiyoruz.Nedenide
Üyelerimizin( yardım isteyen forum sahibi arkadaşlarımızın) zarar görmesini engellemek.

tabi buradan şu anlamda çıkabilir misal sitede admin harici herkes zararlıdır veya güvensizdirtabikide yanlış bir düşünce.
biz burada işi genellemeye vurduk nedenide son zamanlarda çok fazla şikayet talebi aldık ama sizin gibi senelerdir bu forumda
Düzenli konu paylaşımı yapan veya sorunlara cevap yapan arkadaşlarımıza ihbar veya şikayet almadığımız sürece
tolerans tanıcağımızı bilmenizi isteriz.
Sayfamızda destek talebinde bulunanların yanı sıra bilgi sahibi birçok forum sahibi üyelerimiz arkadaşlarımız ve dostlarımız var
bunlari yönetim olarak zaten biliyoruz. Eğerki ticari faaliyet harici gönüllü destek verilicek ise bu konuda yönetim olarak esnek davranilabilir belirlenmiş bazı eski üyeleirmize bu iş hakkı ile ve laiki ile yapılırsa kesinlikle ban sebebi değildir.
Bir destek sitenisin amacı asla za rar vermek değildir yardımcı olmaktır bu doğrultuda olan üyelere her zaman sitemiz ve
yardımlar açıktır.
Tabi ki yazdığınız her cümle de haklısınız. Dün bir üyemiz bana özel mesaj atmamı istedi attım benden plesk vs bilgilerimi istedi bende paylaşmak istemediğimi belirttim o yüzden böyle bir konu açma gereği duydum yasak mı ? Değil mi ? Diye tabi.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.