Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Please reinstall or reactivate the UI.X Add-On to regain functionality of your board HATASI

Blue214

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar tema olarak UI.X DARK teması kurdum ama tema açıldıktan sonra anasayfada böyle bir hata ( Please reinstall or reactivate the UI.X Add-On to regain functionality of your board.) veriyor. Bilgisi olan arkadaş varmı bu konu hakkında. Ayrıca tema da iconlarım da gözükmüyor sanki kurulum eksik olmuş gibi bu hata ile mi ilgisi var acaba yardım ederseniz çok mutlu olurum

Ekli dosyalar

• Ekran Resmi 2018-02-27 23.49.28.png
    Ekran Resmi 2018-02-27 23.49.28.png
    121 KB · Görüntüleme: 13
Bu temayı nasıl kurdunuz ? Eğer null dosya kullanıp kurdu iseniz, bu uyarın kalkması için ayrı bir "UI.X Addon" eklentisi var onu da kurmanız gerekiyor. Aksi takdirde bu hatayı alıp, tema düzgün çalışmayacaktır.

Normal tema kurulumu yaptım upload klasörünü ftp ye yükleyip admin cp den tema içeri aktar xml dosyasını seçtim. Dediğiniz dosya var sanırım ayrı olarak indirmiştim ama ne anlama geldiğini anlamamıştım onun kurulumunu nasıl yapıyoruz peki

Normal eklenti gibi kuruyorsun ve herhangi bir ayar yapmana gerek kalmadan bu hatayı kaldırıyor.

Çok teşekkürler denedikten sonra sonucu tekrar yazıcam

/**Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesak birşeltirildi **\

şimdi de böyle bir hata verdi. Translate de çevirdiğim de (
Ah! Temanızın javascripti / js / audentio / uix_dark / 'da bulunmamış gibi görünüyor.

Temanız javascript dizininin konumunu belirledi. [UI.X] Genel Ayarlar> Javascript Yolu altında bulunan javascript dizini yeri stili özelliklerini değiştirmeniz gerekebilir.

Dosyalarınız belirtilen dizinde bulunuyorsa, dosya izinlerinizin onları okumasına izin verdiğinden emin olun. Bu düzeltilene kadar forumun kullanımı ile ilgili önemli konular olacaktır. Bunu çözemiyorsanız, Audentio desteğine başvurun. Bu hata ayrıca javascript konsoluna kaydedildi.)

Son düzenleme:

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.