Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ticaret Özel Puanlama

PvPSw

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar forumda şöyle bir düzenim var
1718449721792.png
gördüğünüz gibi Puanlama Hazırlanıyor gibi de başlık koydum. Şimdi konuyu okuyan kişi bir puan verecek yani değerlendirme yapacak 1-10 arası.. Bunu konu altına üstüne ekleyecek ve sonuçta puanları toplayacak bir eklenti lazım. Tabi sonra bütün bu toplanan puanları sıralayıp ilk 10 konuyu forum ana sayfada bir sütunda yada modülde gösterecek.. Teslim süresi ve ücret hakkında yazarsanız değerlendiririm

Bu eklenti isteğinizi karşılıyor

Bu eklenti isteğinizi karşılıyor

Hocam bunu biliyorum ama bana bu sonuçları kategoriler ve kendi konuları içerisinde toplayıp bir menüde sıralaması lazım. Mesela A katagorinde bulunan bütün konuların oylarını toplayıp sonra bu oylamada en çok oy olan 10 tanesini listelemesini istiyorum. TOP 10 şeklinde. Hatta ücretli eklenti başlığında konumda var

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.